Қараңғы

Григорій Квітка-Основ'яненко - Конотопська відьма (аудіокнига) 

hetmanUA
Жазылу 17 М.
Рет қаралды 579 М.
99% 9 700 1

Григорій Федорович Квітка-Основ'яненко (1778 - 1843) - український прозаїк, драматург, новинар, літературний критик і культурно-громадський діяч. Засновник художньої прози та жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Твори письменника утверджували високі морально-етичні якості людини з народу, відіграли помітну роль у розвитку української мови. Як письменник, видавець, літературний критик і публіцист виступав в оборону художніх можливостей української літературної мови. Брав участь у заснуванні професійного театру в Харкові (1812), у виданні першого в Україні журналу «Українскій Вістникъ» (1816-1817), сприяв виданню альманаху «Молодикъ» (1843-1844).

«Коното́пська відьма» - сатирично-фантастична повість Григорія Квітки-Основ'яненка, написана в 1833, а опублікована в 1837 році у другій книзі «Малоросійських оповідань» письменника. Повість розповідає про козацьку старшину, сотника славної конотопської сотні Микиту Уласовича Забрьоху, його писаря Прокопа Ригоровича Пістряка та відьму Явдоху Зубиху. Твір складається з 14 розділів і має закінчення («закінченіє»). Кожен розділ повісті починається словами смутний і невеселий, які набули в українській мові статусу крилатих слів.

Жарияланды

 

2020 ж. 12 Қаз.

Бөлісу:

Link:

Жүктеу:

Жүктеу.....

Мұнда қосу:

Менің ойнату тізімдерім
Кейін көру
Пікірлер : 466   
Anna Sotnykova
Anna Sotnykova 3 ай бұрын
Слава ЗСУ та конотопським відьмам!
Tania Luchyn
Tania Luchyn 18 күн бұрын
@Fox Night випадково написала🤭
Южное солнце
Южное солнце Ай бұрын
😂
Otto
Otto Ай бұрын
@Fox Night ну ще можна диканьським
Fox Night
Fox Night Ай бұрын
@Tania Luchyn пвп
Tania Luchyn
Tania Luchyn Ай бұрын
@Fox Night ф
Maria Kozlovska
Maria Kozlovska 4 ай бұрын
Василь Степанович,дуже дякую за озвучку! Ваш голос занурює в атмосферу цього твору і часу,ніби сам там,перебуваєш.))😀👍💐♥️👏
Irina Stepanova
Irina Stepanova 3 ай бұрын
Наше рідне слово, піч час війни ще більше усвідомлюєш цінність нашої мови, культури і націі. Неймовірно гарний запис!
Тягач Могучий
Тягач Могучий 4 ай бұрын
Як же Ви чудово читаєте, пане! Я в захваті.
Elena Novikova
Elena Novikova 3 ай бұрын
Випадково почала слухати- і не могла відірватись, який розкішний твір і чаруюче читання, дякую! 👏👏👏
Светлана
Светлана 4 ай бұрын
Моя рідня, чудова й барвиста українська мова, як ти розквітаєш та сяєш коштовностями, коли за перо береться майстер. Скільки років минуло з того часу, коли цей твір був написаний, а ми й досі залюбки його слухаємо та насолоджуємось співом нашої солов'їної рідної мови! Дякую за чудове читання!!!
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 2 күн бұрын
@77jkl890 так само і слово "ждати" не є літературним, то теж розмовне. А от "тряпка" - чистий суржик, українською правильно буде "ганчірка", Ваша правда. Цілком згодна з Вами щодо галицького діалекту - дуже цікавий він, дуже колоритний. Я з Волині, але вже рік живу на Закарпатті - тутешній діалект для мене це взагалі невичерпне джерело захвату. Наприклад, ту ж ганчірку тут називають "рянда", якщо маленька - ряндочка🥰 мені настільки тут подобається, що за рік я вже розумію все...потихеньку починаю користуватися, що дуже тішить місцевих😁
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 2 күн бұрын
@77jkl890 "поздоровкатися" більш відноситься до розмовної мови, таке собі просторіччя. Також означає "потиснути руку при зустрічі". Літературною ж мовою буде "привітатися". "Привітати" - зовсім інше слово, російською буде "поздравить"(наприклад, зі святом).
77jkl890
77jkl890 2 күн бұрын
@꧁Golden Wife꧂ я слышал и " фура жде" не "чекайе" нет просто украинской раскладки дать "э" в другую сторону. Так и слышал "даты тряпку в руцi" не "ганчирку". Я конечно не эксперт но украинский язык знаю из книг и телевизора. Говорить конечно уже не умею но Галицкий это по 2 новых слова в приложении.
77jkl890
77jkl890 2 күн бұрын
@꧁Golden Wife꧂ вот мне интнрестно как правильнее "поздоровкатись" или "привiтати" ? Тайм код 7:45. Язык всегда меняется вне зависимости от страны, а больше от расположения людей.
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 12 күн бұрын
@Андрій Позненко повторю для тих, кого Бог мозком не обдарував - залиште свої хворі фантазії при собі. Не треба приписувати людям те, що самі вигадали. І казати "зрозумів" у даному випадку - зовсім недоречно, бо нічого Ви не зрозуміли.
Олександра Макарова
Яка красива дикція, схоже на Ступку. Яка красива у нас мова!!!
Matii
Matii 2 күн бұрын
'8
Matii
Matii 2 күн бұрын
8
Руслан Багрій
У
Руслан Багрій
Ше
Руслан Багрій
Н
людмила прудникова
Один чтец настолько талантлив,что своим прекрас ным чтением предствил целый театр! и голос приятный,с большим удовольствием слушаю. Здоровья всем и счастья!
Анатолій Погребицький
Як бальзам на душу. І сюжет, і мова рідна, а про пана Василя Степаноаича Мазурка і казати нічого бо всі його голос чули. Це майстер слова вищої марки. Дуже радий і втішаюсь українською мовою, на відміну від паганої мови паганого писаря.
Елена Ра
Елена Ра 12 күн бұрын
Василь Петрович Мазур, а не Мазурок
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 2 ай бұрын
@Владимир Пепрович це не московитська.
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 3 ай бұрын
Чому ж "паганої"?
Leon Renk
Leon Renk 4 ай бұрын
Василю Степановичу хвала! Квітка-Основ'яненко геній!
Barbara Bronder
Barbara Bronder 3 ай бұрын
Про конотопську відьму зараз дуже актуально 😏🇺🇦
Лана Ждан
Лана Ждан 4 ай бұрын
Дякую вам за працю, більше б українського читання на ютубі💝
Олександра Орел
@Ira Sas пппппппппппппппппппппппппппвпппппрппппрппппппппппппппппппппппппппппаппппппапппапппппппппппппппппппппппппппппппащппппппппппппппрппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппаапппппппппппппа8ппппппппппапппппппппппппапппппппппппппппппппапппппапппппппппаппаапппппппппппаапппаппаппппппппппппппппвпппппппаппппппппппппппппппппаппппппппапппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппапппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп8пппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппяппапппппппппппаппппппапппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппащвпппппвпппппппппппппп8ппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппрпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп8ппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппппппапппаппппппппвпппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппаппппаппппп8ппрпппппппппппппппвппппппппппппппппппапппаппппппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппвппппппппппппппппппппппвппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчппппппппппаппппппппппппппппапппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппаппппппппппппппппппппппаппппаппчппппапппппппппппппппппппппппппппппппвппппппппппппппппппппппппппппп8ппппп8щппппппаппппппппащппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппапппппрппппппппппппппрпаппппппппппппппппппппппппппппппа
Ira Sas
Ira Sas 3 ай бұрын
Вельми вдячна за ваші старання , все що гедочттала, освоюю у старості. Творчого натхнення, успіхів і здоров,я.
Елена Черкасова
Боже! Я потрясена талантом Чтеца! Это музыка для души!
Майя Касынюк
Майя Касынюк 3 ай бұрын
Згадалось дитинство, як ми з бабу об сидимо біля грубки і слухаємо радіо театр. Аж мурахи!
Лидия Орел
Лидия Орел 2 күн бұрын
Я теж завжди малою з батьками слухала радіоспектаклі, " Театр у мікрофона", щось готували із матусею на кухні та й слухали. Так затишно і хороше на душі тоді було, в дитинстві відчуваєш все щиро і по- справжньому..Давно на світі немає батьків, лише спогади залишились..А сьогодні, у неділю вирішила вареників наліпити та щось послухати, та випадково увімкнула цю класику української літературу у чудовому виконанні, стільки емоцій...
Iryna Wetzel
Iryna Wetzel 3 ай бұрын
Дякую пане Василю Мазуру за прекрасне озвучення книг. Ваш голос можна пізнати з тисячі голосів. Дуже люблю Вас бачити у спектаклях театру імені Івана Франка. Ви ототожнюєте неперевершений український колорит!
Антоніна Хромець
Слухати таке озвучення твору - саме задоволення
bl mi
bl mi 2 ай бұрын
Класс! Я з Беларусі! Украінскую мову не ведаю, але слухаю с задаваленнем, такі выдатны голас!
Алексей Богацкий
Озвучка очень классная!
Mari Max
Mari Max 3 ай бұрын
Слухаю під час війни на ніч , і насолоджуюсь)згадуючи як в дитинстві читала
Лидия Орел
Лидия Орел 2 күн бұрын
Так, шкода лише, що під час війни на телеекранах усяка непотріб іде, а класику української літератури наші люди не бачать..
 ВІЛЬНІ ЛЮДИ В США
Прослухала із задоволенням! Дякую! Слава Україні! 💛💙🌻
Тина
Тина Жыл бұрын
Дякую за можливicть МАТИ насолоду вiд твору та виконання.
Анна Мария
Анна Мария 3 ай бұрын
Дуже дякую за чудово і талановито прочитаний утвір класика української літератури. Неймовірне задоволення, низький уклін. Дай Вам Бог. Привіт з Ірландії
Людмила Савчук
Людмила Савчук Жыл бұрын
Чудове прочитання! Дякую
Антоніна Чегіна-Мальцева
І твір і читання прекрасні. Дякую!!! Ось так і закохуєшся в своє, рідненьке.
Лілія Клімчук
Лілія Клімчук 3 ай бұрын
Думала, що слухатиму по годині в день, але не зогледілась, як книга завершилась)) Дякую за майстерне прочитання! 💙💛
Ігор Ульянець
Ігор Ульянець 3 ай бұрын
Та сама історія...)
Tais Afina
Tais Afina 2 ай бұрын
Спасибо огромное, открываю для себя украинскую литературу, чтецу отдельный респект, слушала, не могла оторваться..... Тысячу лайков и подписка.
Tais Ka
Tais Ka 3 ай бұрын
Потрясающее произведение!!
Па Па
Па Па 4 ай бұрын
Дякую за чудове читання.. Отримала неймовірне задоволення. Дякую ☺️🇺🇦💝
Маргарита Маргарита
супер! так мои дедушка с бабушкой говорили, очень приятно слушать
Illidari Irridal
Illidari Irridal 2 ай бұрын
@Тоня Слюсар а в Києві жах з мовою, почала спілкуватись українською, а всі відповідають російською. Цікаво, яка була б їх українська. З яким діалектом, ехх
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 3 ай бұрын
@Тоня Слюсар дуже приємно слухати. Я люблю й діалекти, але саме Полтавський варіант завжди вважала літературним.
Тоня Слюсар
Тоня Слюсар 3 ай бұрын
200 років пройшло з часу написання твору, а мова яка гарна,яка була така й залишилася, так розмовляютьна полтавщині ,і черкащині і зараз,
Ирина Ирина
Ирина Ирина 5 ай бұрын
Чтец , талант!
Mila Mila
Mila Mila 4 ай бұрын
Ловко прочитано ,грамотно ; й мовою таки нашою ! Спасибі !
Elena Shaposhnik
Elena Shaposhnik 3 ай бұрын
Приятно слушать хорошо читаете давно не слушала на украинском
Светлана Дегтярёва
Чудове прочитання, буду ще раз слухати!
Дмитрий Д
Дмитрий Д 3 ай бұрын
Класс) спасибо большое за озвучку! Приятный голос
Юлия Люблян
Юлия Люблян 3 ай бұрын
ГОСПОДИ, ЯК ЖЕ Я, ОБОЖНЮЮ УКРАЇНСЬКУ КЛАСИЧНУ ЛІТЕРАТУРУ. З ГРАМОТНОЮ І ЧИСТОЮ ДИКЦІЄЮ І ПРАВИЛЬНИМ НАГОЛОСОМ. .ЩИРО ДЯКУЮ 💙💛💙💛💙💛✊✌👏👍💙💛💙💛 УКРАЇНСЬКА МОВА,- ЦЕ ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ , НАШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ І ОБЕРІГ ,- ,ДЛЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО РОДУ. 💙💛💙💛💙💛
Zaur Apaev
Zaur Apaev 7 күн бұрын
ПОТРЯСАЮЩЕПрекрасныеУКРАИНСКИЕДевушкииЖенщины👑СамыеКРАСИВЫЕ!!!СамыеОБВОРОЖИТЕЛЬНЫЕ!!!СамыеСОВЕРШЕННЫЕвМИРЕ!!!ДайБОГВамЗдоровья,СЧАСТЬЯиБЛАГОДЕНСТВИЯ!!!БлагословииХраниВасБОГ💟🌹🌹🌹👏👏👏
Olena Doroshenko
Olena Doroshenko 3 ай бұрын
Озвучка шалено крута💙💛!!!!
Светлана Шевчук
Спасибо за видео книгу. Я не читала,а теперь прослушаю. Лайк.
Юрий Куц
Юрий Куц 4 ай бұрын
Дуже гарно і виразно читає . Як приємно чути рідну мову на чужині .
Olga Samonenko
Olga Samonenko Жыл бұрын
Дякую за можливість прослухати українського класика в такому чудовому виконанні.
Nina Thurey
Nina Thurey 5 ай бұрын
Дуже цікаво, а мова , мова,-- чудо
Nataliia Churpita
Nataliia Churpita 2 ай бұрын
Яка гарна мова, як гарно читаєте - як пісня. Дякую дуже 🙏💛💙
Светлана Шляк
Светлана Шляк 9 ай бұрын
Дякую Василю Степановичу Мазуру за неймовірне прочтіння твору.
Ірина Будко
Ірина Будко 6 ай бұрын
Велика подяка за неймовірний твір.
Радион Полевич
Радион Полевич 3 ай бұрын
Неперевершений твір і виконання!
Марія Бабійчук
Марія Бабійчук 3 ай бұрын
Дуже гарно 😍 велике дякую за працю❤️
Галина Артеменко
Яка гарна наша солов'їна! Дякую !!
Вільна Україна
Вільна Україна 10 ай бұрын
Ох , як мені гарно чути такий голос , ніби мій таточко читає мені наніч . Дуже дякую .
Elvira Protsenko
Elvira Protsenko 3 ай бұрын
Услада для ушей и души!!!! Шедеврально озвучен шедевр!!!! Просто шикарно,вкусно, колоритно!!! Нет слов!!!! Чтецу огромнейшее спасибо!!!!
TETIANA SKRYPKA
TETIANA SKRYPKA 3 ай бұрын
Дякую Вам за чудовий розказ. Слухаю, слухаю і наслухатись не можу, ніби попала у ХVIII-ХІХ вік. Голос дуже приємний. У нас сама чудова мова!
Alex Tregub
Alex Tregub 3 ай бұрын
Наш Конотоп, він того вартий!)
Darina Sheshenya
Darina Sheshenya 2 ай бұрын
так, наше місто найкраще)
Вито Коваленко
Вито Коваленко 3 ай бұрын
Дякую, слухала з великим задоволенням Озвучка прекрасна.
Сергій Погрібний
Дякую Вам за вашу роботу.Дуже приємна озвучка.
Галина Артёменко
Як же захотилось,таке кино побачити.дуже дякую.Слухала и представляла.💙💛🌻🌻🌻🙏🙏🙏💕💕💕
Dariya Ivanytska
Dariya Ivanytska Ай бұрын
В театрі Франка в Києві вистава була.. Про кіно не знаю..
Чумак Юлія
Чумак Юлія 3 ай бұрын
Як чудово озвучений твір. Щиро дякую !
Sofia Bereza
Sofia Bereza 3 ай бұрын
Слухаю під час війни. Дякую за озвучку!
Alla Kravets
Alla Kravets 3 ай бұрын
Agree with other’s comments it’s magical reading and mova.;цэ насправжди чудово. Дякуемо дуже . Хотилось слухати бильше.
Юрий Акулов
Юрий Акулов 7 ай бұрын
Ачтож об Авторе не слова. ТАЛАНТ!
olena
olena 3 ай бұрын
Под видео
Оксана Онуфрак
Оксана Онуфрак 4 ай бұрын
Дуже дякую! Чудове почитання!
Лидия Шевченко
Лидия Шевченко 8 ай бұрын
От славно чытае слухавбы и слухавбы спасибо 🤗🤗🤗
Яна Крагель
Яна Крагель 3 ай бұрын
Озвучено просто чудово. Дякую вам.
Евгения Гречаник
В школі читали цей твір, але я вже геть забула, про що там. Поки слухала - згадувала)) зараз все сприймається зовсім інакше. Дуже сумую за своїм рідним містом, Конотопом🥺
Света Лисица
Света Лисица 2 ай бұрын
Дякую, закохалася вдруге в українську мову, а також дуже важливо хто читає, все це разом -- божий енергетичний спів, будьласочко, побільше творів українською мовою🙏🙏🙏🙏🙏
Yuriy Burov
Yuriy Burov 3 ай бұрын
Дякую, це пречудово!
Liubov Beldii
Liubov Beldii 4 ай бұрын
Неймовірно чудовий твір . Озвучення прекрасне .
Алина Лебедь
Алина Лебедь 3 ай бұрын
Суцільна насолода! Дякую!
Tetiana Riabova
Tetiana Riabova Жыл бұрын
Дуже дякую! Але , на жаль, невідомо хто так чудово озвучує текст .
HeaDShoT
HeaDShoT Жыл бұрын
Озвучує Народний артист України Василь Степанович Мазур.
Южное солнце
Южное солнце Ай бұрын
Благодарю вас, получила большое удовольствие!
Галина Бугір
Галина Бугір 4 ай бұрын
Велика дяка за пречудове озвучення твору.
Ирина Меркулова
Зараз слухаю i розумiю, що тодi,що тепер, багато хто конотопських вiдьом ловить, замiсть допомогти армii.
Gloria Arrowhead Ripper
Gloria Arrowhead Ripper 4 ай бұрын
О, так- то така відчайдушна заява про наміри, шукають хлопці пригод.
Rostyslav Siryk
Rostyslav Siryk 3 ай бұрын
Писар описує дію нечистих сил: 54:10 Відгуки цього сюжету я чув в переказах селян, які стверджували, що там-то (назву н.п. не даю з етичних міркувань) одна народила ящірку. Читання - просто ватра, дякую сердешно 🔥
Vit Gur
Vit Gur Жыл бұрын
Щоб всі бачили: так чудово читає Василь Степанович Мазур, Народний Артист України.👏👏👏👍
Olga Moukoed
Olga Moukoed 9 күн бұрын
@Галина Ветрова зе і пороха обох треба під суд.
Anna Andriyaka
Anna Andriyaka Ай бұрын
@Галина Ветрова Все вірно ви про Зеленського кажете. У нас, ще на нього говорять, « найвеличьніший» та « наполеон», бо вже дійсно носа задер та представляє з себе та на мою думку має імперські амбіції.
Галина Ветрова
Галина Ветрова 2 ай бұрын
@Утро Вечер Вот с этого и начинается Культ Личности. Будьте осторожны: не сотвори себе кумира. Он у вас артист, а значит тщеславный и этому нельзя потакать. Кстати, я смотрю ваш Новостной марафон и вчера прозвучал очень тревожный сигнал: в такое время он продолжает дискредитировать другого лидера ( хочет быть один). Я о показаниях Медведчука. Почему дали его показания о Порошенко, а другие фамилии не назвали? Порошенко доставал уголь в ДНР, отказавшись от света у нас, а Зеленский брал свет у нас. В чем разница преступления? Продажа газовой трубы? Голословно, мошт Медведчук даже и врет, да это и не важно - важно, что непроверенная информация пошла в эфир. А это первый шаг распрей. Сколько последователей у Плрошенка - 24%? И, самое главное, что не мешает знать: Путин так ненавидит Порошенка, что перед выборами Зеленского в ваши уши и глаза влил против него море фейковых видео. И вы их проглотили, как мои соотечественники жрут кремлевскую пропаганду и счастливы. Если бы остался Порошенко - Путин бы не посмел даже заикнуться за спец.операцию, прежде всего потому, что те деньги, которые ваш Зеленский потратил на дороги, он бы пустил на оборону. Так что, я пока ставлю Пу и Зе в один ряд, а потом посмотрим, как у вас будут развиваться послевоенные события.
Утро Вечер
Утро Вечер 2 ай бұрын
@Галина Ветрова наш Зеленський-найліпший лідер!
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 3 ай бұрын
@Галина Ветрова щиро дякую Вам. Приємно знати, що в росії теж є Люди. Привіт із Закарпаття🤗
Ljubava Ljubava
Ljubava Ljubava 3 ай бұрын
Супер!!!! ❤️
Трізольда Леонідівна
Дякую за чудовий твір та озвучення. Отримала величезне задоволення!
lesya kocherga
lesya kocherga Жыл бұрын
читає супер👍 💙💛пишаюсь українським 💛💙
Galina Fulei
Galina Fulei 3 ай бұрын
Слухаю під час війни на ніч і не можу натішитися як же чудово озвучена крига! Дякую
Богдан Гнатюк
Богдан Гнатюк 16 күн бұрын
@инуся инчик ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;;;;ми;ми;и;;;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;;;;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;;и;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;и;;;и;;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ми;;и;ми;;иии;ии;;ии;ии;ии;;иии;;иии;;ииии;;ии;ииии;;ииии;и;;;и;;;;;иии;;;и;;;ии;;ии;;ии;ии;;ииии;и;и;иии;ииии;иииии;и;иииии;иии;и;;и;иииииииииииииииии;иииииииии;и;ии;ии;иии;ииии;ииии;
Лілія
Лілія 26 күн бұрын
@Правий Лев особливо коли він на дивані!!!!, Я про сашу
Linna Linna
Linna Linna Ай бұрын
@Max Goloborodko Дякую Вам...)
Max Goloborodko
Max Goloborodko Ай бұрын
Сиджу в окопі і слухаю.
K_680muzik
K_680muzik Ай бұрын
😔
Olha Davydenko
Olha Davydenko 2 ай бұрын
Слухала б і слухала 😍 неймовірна озвучка!
Нинель Химич
Нинель Химич 3 ай бұрын
Майстерне виконання! Браво!
Лимонная Туся
Лимонная Туся 2 ай бұрын
Привіт з Дніпра! А знаєте, це моя перша аудіо книга! Дуже сподобалось, чудове читання! Навіть не помітила різниці, здається сама читала. Щиро дякую. Тепер буду всі книги слухати.
Лимонная Туся
@Siempre Feliz Дякую. Дуже сподобався Багряний👍
Siempre Feliz
Siempre Feliz Ай бұрын
Я теж під час війни почала слухати, нашу літературну спадщину
Siempre Feliz
Siempre Feliz Ай бұрын
Рекомендую "Кайдашева сім'я", та "інститутка" Марка Вовчка !!!
Вячеслав Шидловський
Дякую за озвучування української класики! І ще кілька слів для коменту, щоб ютуб краще рекомендував 😀
Boris Golovko
Boris Golovko 3 ай бұрын
Яка чудова мова!!!
Келесі
Проверяю удары🤪🐼
0:30
Рет қаралды 2,6 МЛН
Бискас ИЛИ Клекс | WICSUR #shorts
0:59
Рет қаралды 3,4 МЛН
Бояриня - Леся Українка
1:12:58
Рет қаралды 40 М.
Проверяю удары🤪🐼
0:30
Рет қаралды 2,6 МЛН